www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Не знам дали е тук мястото....


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Не знам дали е тук мястото...., Две книги
Varvarina
Публикувано на: 29.6.2007, 20:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Не знам дали му е мястото тук,но ще чи напиша заглавията на две книги.Едната се казва "Сексуалните практики на Нефритения дракон",а другата "Сексуалните практики на Бялата тигрица".Първата книга е за мъжете,а втората за жените.Това са стари даоиски техники ...в тях е описано как може да се поддържа жизнено тялото и да се лекува чрез специални сексуални техники,както и чрез помоща на Жълтия поток да се достигне до дълголетие.Има още много интересни неща,пробвал съм ги както и моята приятелка и за това пиша.Мисля ,че ще е полезна на доста хора,като се има в предвид в какъв свят на комуникации и стрес живеем.Ето и как изглеждат кориците...

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=20804
http://rozali.com/books.php?l=a&p=48

Надявам се все на някой ще са му полезни.Ако имате въпроси питайте...
PM
Top
Янга
Публикувано на: 29.6.2007, 22:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Сигурно действа, но определено не си падам по подобен род неща.
Да четеш от някаква книга как да правиш любов, а не по начина, който ти идва отвътре ми се струва леко безсмислено...
PM
Top
Биляр
Публикувано на: 29.6.2007, 23:17
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 241
Участник # 929
Дата на регистрация: 15-April 07



даваш линк към е-книжарница. има ли ги за безплатно сваляне?


--------------------
"?? ????? ????? ? ??????? ?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ????????? ???????? ????"
????? ??????
PMEmail PosterICQ
Top
Varvarina
Публикувано на: 30.6.2007, 14:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



QUOTE (Янга @ Jun 29 2007, 10:33 PM)
Сигурно действа, но определено не си падам по подобен род неща.
Да четеш от някаква книга как да правиш любов, а не по начина, който ти идва отвътре ми се струва леко безсмислено...

`Извинявам се ,че съм се изразил погрешно...не става въпрос за сексуални пози или нещо от сорта,става въпрос за съвсем различни неща.Ще ви напиша нещо от увода,пък който както желае да го разбира :

" В "Сексуалните практики на Нефритения дракон" са представени древни даоистки методи за подсилване на мъжката сексуална енергия и техники за нейното пренасочване,с цел да се постигнат висши духовни състояния и да се стимулира духовното развитие.Описани са основни сексуални методи за повишаване на половата потентност и енергия и за преодоляване на здравословни проблеми,както и начини за използване на подсилената енергия при по-висши практики за духовно усъвършенстване и безсмъртие. "

" Авторът се надява,че всеки,който реши да се занимава с която и да е от тези практики,особено тези,които предполагат участие на сексуален партньор,ще бъде максимално предпазлив и внимателен.Описаните в тази книга практики не бива да се възприемат като сексуално забавление.Повечето от тях оказват силно психологическо и физиологично въздействие,затова към тях трябва да се подхожда внимателно. "

PM
Top
Varvarina
Публикувано на: 30.6.2007, 14:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



QUOTE (violence @ Jun 29 2007, 11:17 PM)
даваш линк към е-книжарница. има ли ги за безплатно сваляне?

Не зная дали ги има някъде в нета...потърси,ако не в книжарниците...макар ,че в нашия град ги имаше само на едно място и то бяха по 2 бр.
PM
Top
Tangru
Публикувано на: 30.6.2007, 17:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (Янга @ Jun 29 2007, 10:33 PM)
Сигурно действа, но определено не си падам по подобен род неща.
Да четеш от някаква книга как да правиш любов, а не по начина, който ти идва отвътре ми се струва леко безсмислено...

май си е права smil4334ad1724132.gif smil4334ac775281d.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020